10 października – Światowy Dzień Drzewa #eylashes

Musimy Wam się do czegoś przyznać…


Popełniliśmy błąd.


Kiedy otworzyliśmy opakowania i spojrzeliśmy na te piękne rzęsy z kolekcji "Savage Queen", nasze serca zabiły mocniej. Ale jedno sprawiło, że zatrzymaliśmy się na chwilę. LITERÓWKA.

Czy mieliśmy czas na reakcję i wyprodukowanie nowych opakowań? Owszem. Natomiast wiązałoby się to z utylizacją ogromnych ilości już gotowych opakowań i produkcją kolejnych. Tony zmarnowanego papieru w obliczu aktualnych zmian klimatycznych nie są dobrym znakiem.

Dlatego zamiast poświęcać tony papieru na poprawienie literówki... postanowiliśmy zrobić coś naprawdę fajnego! Zamiast wycinać – sadzimy. Udało nam się wcielić pomysł w życie i zapraszamy Was do uczestnictwa!

Teraz, za każdy zakup  limitowanych rzęs z kolekcji "Savage Queen", przyczyniamy się do sadzenia drzew. Naszym celem jest przyczynienie się do reforestacji i zapobieganiu niepotrzebnej wycince drzew. A rzęsy? Nadal robią robotę!

Chcemy, żebyście wiedzieli, że nasza akcja to nie tylko o nas. To o każdym z Was, o naszej planecie i o tym, co możemy zrobić razem. Chcemy Was zainspirować, abyście również zaczęli działać. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Podzielcie się tą akcją, niech dotrze do wszystkich. Razem możemy uczynić naszą planetę piękniejszą!

Dzięki za Wasze wsparcie!

Team WIBO


Savage_Queen_EY_LASHES_main_banner_1300_x_561_px_PL.jpg